Projekt Unijny

“Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce II” 2016-2021

Projekt „Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce II” realizowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego, Oś priorytetowa 10. Wiedza i Kompetencje, Działanie 10.2 Rozwój kształcenia zawodowego uczniów, Poddziałanie 10.2.3 Koordynacja kształcenia zawodowego uczniów, współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

W roku szkolnym 2017/2018  Szkoła Policealna Integracyjna Masażu Leczniczego Nr 2 w Krakowie planuje realizacje KURSU MASAŻU LOMI LOMI w terminie  : 11-13 maja, 25-27 maja 2018r.

Liczba uczestników: 19 uczniów

15.03.2018 r.

Dyrekcja Szkoły Policealnej Integracyjnej Masażu Leczniczego Nr 2 w Krakowie zaprasza uczniów klas drugich do udziału w projekcie: “staż u Przedsiębiorcy” w okresie wakacyjnym: lipiec, sierpień.

Spotkanie organizacyjne w sprawie staży odbędzie się w dniu 13 kwietnia 2018 r. (piątek) w sali wykładowej  Nr 303 III piętro (niebieska). Podczas spotkania  zostaną omówione zasady rekrutacji, przedstawiona zostanie umowa na realizację stażu, ramowy program stażu, wzory dokumentów.

W ramach projektu przewiduje się realizację 150 g stażu z możliwością wypłaty stypendium stażowego zgodnie z Regulaminem udzielania stypendiów stażowych uczniom szkół prowadzonych przez Województwo Małopolskie w ramach projektu “Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce II” w ramach RPO WM 2014-2020.

Poniżej przedstawiamy niezbędną w w procesie REKRUTACJI dokumentację (do pobrania):

1. Ogłoszenie.
  2. Regulamin Rekrutacji,
  3. Załącznik nr 1 – Formularz zgłoszeniowy,
  4. Załącznik nr 2 – Deklaracja,
  5. Załącznik nr 3 – Oświadczenie uczestnika projektu,
  6. Załącznik nr 4 –  Zakres danych osobowych,
  7. Oświadczenie na wykorzystanie wizerunku.

Wszelkie informacje na temat stażu u Pracodawcy, powyższe dokumenty oraz wzór umowy na realizację stażu są dostępne w pokoju 111 (I piętro) -stanowisko Specjalisty ds. kształcenia zawodowego i realizacji staży ( tel. 12 636 63 66).

10.03.2018 r.

KURS MASAŻU TKANEK GŁĘBOKICH

Czas trwania kursu: 10-11 marca , 24-25 marca 2018 r.

Liczba godzin kursu: 52  godziny lekcyjne

Ogólne zagadnienia merytoryczne kursu:

• Podstawy teoretyczne – 6 godzin
  • Anatomia palpacyjna wybranych struktur anatomicznych –  18 godzin
  • Techniki MTG  18 godzin
  • Metodyka wykonywania zabiegów i strategia postępowania w wybranych dysfunkcjach – 10 godzin

Liczba uczestników kursu:  24  uczniów

19.01.2018r.

KURS TAPINGU

Czas trwania kursu: 19-21 stycznia 2018 r.

Liczba godzin kursu: 28 godzin lekcyjnych

Ogólne zagadnienia merytoryczne kursu:

• Zastosowanie technik mięśniowych –    4 godziny,
  • Zastosowanie technik korekcyjnych i stabilizacyjnych       20 godzin,
  • Techniki drenujące     4 godziny

Liczba uczestników kursu:  13 uczniów

15.11.2017r.

Terminy kursów zostaną podane wkrótce.

Z projektu „Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce II Komisja Rekrutacyjna zakwalifikowała 57 uczniów Szkoły Policealnej Integracyjnej Masażu Leczniczego Nr 2 w Krakowie  do następujących kursów:

1. Kurs Masażu Tkanek Głebokich: 24 uczniów,
  2. Kurs Masażu Lomi Lomi: 19 uczniów
  3. Kurs Tapingu: 14 uczniów,

7.11.2017 r.

OGŁOSZENIE O ROZPOCZĘCIU REKRUTACJI

Dyrekcja Szkoły Policealnej Integracyjnej Masażu Leczniczego Nr 2 w Krakowie z siedzibą przy ul. Królewskiej 86, 30-079 Kraków zaprasza uczniów i słuchaczy (klasy pierwsze i drugie) do udziału w organizowanych przez szkołę   w ramach projektu „Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce II”  następujących kursach:

1. Kurs Masażu Tkanek Głebokich.
  2. Kurs Masażu Lomi Lomi.
  3. Kurs Tapingu.

Rekrutacja na kursy odbędzie się w terminie od 7 listopada 2017 roku do 14 listopada 2017 roku.

Poniżej przedstawiamy niezbędną dokumentację (do pobrania) :

1. KOMUNIKAT.
  2. Regulamin rekrutacji.
  3. Oświadczenie na wykorzystanie wizerunku.
  4. Załącznik nr 1 – Formularz ucznia.
  5. Załącznik nr 2 – Deklaracja.
  6. Załącznik nr 3 – Oświadczenie uczestnika projektu.
  7. Załącznik Nr 4 – Zakres danych osobowych.

Ponadto dokumentację dotyczącą kursów oraz inne niezbędne informacje można uzyskać w szkole w pokoju 111 – stanowisko  Specjalisty ds. kształcenia zawodowego i realizacji staży ; nr tel. 12 638 56 61 ; e-mailem: sekretariat@spiml.edu.pl

SZKOŁA BEZPŁATNA

MATURA NIE WYMAGANA